Furygan Motion Lab

Motion Lab

VŽDY VÁS CHRÁNIME VIAC: Navrhnuté motorkármi pre jazdcov, ktorí požadujú len to najlepšie

Odieranie

Oblečenie, obuv a rukavice sú testované na niekoľkých stupňoch. V každej zóne je požadované dosiahnutie určitej úrovne výdrže materiálu z hľadiska dôležitosti ochrany, akú má materiál poskytnúť.

Tento test simuluje podmienky kĺzania po veľmi drsnom asfalte ako aj podmienky pri náraze a mechanickom namáhaní, akým trpia materiály pri kontakte so zemou. Opakovaným testovaním a použitím dômyselných kombinácii materiálov je Furygan Motion Lab schopný vytvoriť produkty s výslednou odolnosťou niekedy 3 až 4 krát vyššou, ako sú prahové hodnoty testu.
Vaša bunda a rukavice sú vašou druhou kožou. Každý kus z produktovej rady Furygan garantuje prevýšenie štandardnej odolnosti voči odieraniu.

Náraz

Keď hľadáte najlepšiu kvalitu dostupnú na trhu, mali be ste ísť vždy za tými najlepšími. Furygan je vďaka exkluzívnej spolupráci jedinou francúzskou značkou, ktorá vybavuje svoje produkty ochrannými výplňami od D3O, špecialistu v ochrane proti nárazom a vynálezcu revolučného materiálu, ktorý tvrdne v momente nárazu.

Vďaka spoločným znalostiam a vzájomnej spolupráci medzi Motion Lab-om a našimi pretekármi, vrátane jazdca série Moto2 Johanna Zarca, sme schopní vybavovať naše produkty nadmieru dobre pre štandard EN 1621-1 (ramená, lakte, kolená) alebo štandard EN 1621-2 úrovne 1 a 2 (chrbát), pričom zachovávame všetok komfort a "nositeľnosť" - vlastnosti veľmi dôležité pre našu značku.
Nárazy neberieme na ľahkú váhu: všetky naše bundy a nohavice sú vybavené najnovšou exkluzívnou ochranou D3O, tou najľahšou a najbezpečnejšou na tru.

Prehrať video

Trhanie

Trhanie materiálu je tichým nepriateľom každého motorkára. V okamihu, keď materiál čelí odieraniu sú všetky jeho kľúčové vlastnosti málo účinné v poskytnutí ochrany, keď je jeho odolnosť voči trhaniu nízka. Furygan Motion Lab si práve z takéhoto dôvodu zaumienil vyrábať produkty, ktorých vlastnosti prekračujú hranice, aké požadujú štandardy, či už ide o švy alebo používané materiály.
Iba malá trhlina môže znížiť ochrannú kapacitu vášho vybavenia na nulu. Na toto myslel Furygan Motion Lab pri vývoji jedinečných technických riešení a kompozitov ako je podšívka Furygan Skin Protect.

Rezy

Rezy predstavujú problém podobný trhaniu. Aj najlepšie materiály môžu skončiť na franforce jednoduchým rezom nasledujúcim po náraze, pokiaľ nie sú navrhnuté v zhode so štandardami pre ochranu motorkárov. Furygan, čo i len pri jednom produkte, odmieta akceptovať jeho neschopnosť poskytnúť totálnu odolnosť voči poškodeniam, ktoré vznikajú pri náraze.
Nikto nechce zažiť, čo sa môže stať počas pádu. Všetky naše materiály schválilo laboratórium Motion Lab až potom, ako sa preukázali vyhovujúce spĺňať nevyhnutné štandardy pre odolnosť a rezy.

Ergonómia

Či ide o komfort, ponechanie miesta pre dostatočnú pohyblivosť, prístup k vreckám, responzívny pocit kontroly motocykla alebo istota, že ani v jednom z našich produktov nie je nič, čo by vás mohlo zraniť, ergonómia vždy bola a je jedným z našich kľúčových záujmov. Predsa len je tu z veľkej časti neznámy aspekt ergonómie, ktorý zahrňujú tiež štandardy, a ktorý bol zapracovaný aj Motion Lab-om: je to istota, že pohyblivosť ochranných výplní im nebude prekážkou v spĺňaní ich účelu.
Vaša bezpečnosť je pre nás veľmi dôležitá. Z toho dôvodu sa Furygan Motion Lab náležite uistil, že ochranné výplne zostanú na svojom mieste pre dosiahnutie optimálnej efektivity za každých okolností.

Perforácia

Aby ste boli dostatočne chránení, vaše vybavenie by nemalo byť ľahko preraziteľné úlomkami, trieskami a inými malými projektilmi. Preto musí ponúkať maximálnu odolnosť voči perforácii.

Vďaka testom na našich materiáloch a kompozitoch v Motion Lab-e sa každý produkt z našej rady vyznačuje vlastnosťami, ktoré poskytujú maximálnu odolnosť proti perforácii.

VŽDY VÁS CHRÁNIME VIAC

Navrhnuté motorkármi pre jazdcov, ktorí požadujú len to najlepšie
Sme jasne rozpoznateľní pre kvalitu našich produktov a náročný prístup k našej práci nás viedol k vylepšeniu celej produktovej rady. Cieľom tejto úpravy bola snaha ponúknuť prvú kolekciu plne vyhovujúcu aj tým najprísnejším európskym štandardom v oblasti ochrany motorkárov. Aby sme to mohli dosiahnuť bolo potrebné navrhnúť a vybudovať naše vlastné výskumné stredisko pre inovácie: Motion Lab. Pokiaľ sa jedná o odery, rezy, trhanie, perforáciu, ergonómiu a nárazy, po mesiacoch testov najdokonalejším vybavením, identickým s vybavením certifikovaných laboratórií, s hrdosťou oznamujeme, že sme dosiahli naše ciele. A čo je ešte dôležitejšie, prekonali sme ich!

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom moto príslušenstva a doplnkov.
Sme výhradným predajcom moto oblečenia francúzskeho výrobcu Furygan pre veľkoobchod a maloobchod na Slovensku.

Predajcovia

Aktuálny zoznam predajcov Furygan
na Slovensku: vybrať predajcu.

Kontakt

MOTEAM, s. r. o.
Hviezdoslavova 1011/24
942 01 Šurany, Slovensko

Tel.: +421 903 414 076
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Sociálne siete

Oficiálny profil Furygan Slovensko
na Facebooku, ktorý informuje
o aktuálnych novinkách a akciách.

Pridajte sa k nám!